niedziela, 4 sierpnia 2013

Pierwsze kroczki..

Basia i prowadzenie bloga? Świat stanął na głowie :) Ale ale, czy można mnie za to potępić? Córka odchowana, mąż chowa się sam a mnie wciąż mało! Na "stare" lata postanowiłam zatem zawojować internet i założyć bloga :) nie będzie to raczej blog instruktażowy (chociaż nie wykluczam możliwości pojawienia się takich postów!), po prostu bardzo chciałabym dzielić się z innymi tym, co w zaciszu domowym udaje mi się stworzyć i poznać opinie ludzi na temat owych tworów. 
Zanim jednak dam się porwać blogowaniu, chciałabym przywitać się jak należy i przybliżyć Wam nieco moją osobę. 
Można mnie już zaliczyć do grona ryczących 40-stek, ale tak naprawdę dopiero teraz zaczęłam intensywnie oddawać się swoim pasjom. W swojej pracy zajmuję się prowadzeniem m.in. warsztatów artystycznych czy organizowaniem wystaw. Prywatnie, pasją której najchętniej oddaję się w domowych pieleszach jest moda artystyczna, co owocuje tworzeniem m.in torebek, szali, pasków oraz ostatnio sukienek i tunik. Uwielbiam też zajmować się biżuterią, której w swoich zbiorach mam już pokaźną ilość :)  Malarstwo i dekorowanie to również coś, co kocham. Wykorzystując rozmaite techniki staram się tworzyć w taki sposób, aby każdy przedmiot miał w sobie to "coś". Tworząc zawsze kładę nacisk na staranność wykonania, bogactwo wzoru i niepowtarzalność. Realizuję również zamówienia indywidualne starając się, aby każde z nich spełniło pokładane w nim oczekiwania, wywołało radość.  


Z grubsza wiecie już, z kim macie do czynienia :) najczęściej w swoich postach będę publikować zdjęcia swoich prac i mam nadzieję, że uda mi się poznać Wasze zdanie na temat tego, co robię. Marzy mi się, aby moja przygoda z tym blogiem potrwała jak najdłużej... :)       

1 komentarz: