poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Oranżowy splot

Lato mamy w pełni, dlatego też pewnie nikogo nie zdziwi fakt, że obecnie na moim blogu królować będą soczyste barwy :) tak piękna pogoda pojawia się u nas dość rzadko, dlatego też kiedy słoneczko przyświeca odczuwam ogromną chęć zabawy z kolorami. Dziś zaprezentuję wykonany przeze mnie naszyjnik, który pomoże ożywić stylizacje tych osób, które jednak z kolorami nie szaleją, ale w okresie letnim chciałyby wzbogacić swój strój jakimś żywszym elementem :) oto on:


Jak widać, naszyjnik to splot kulek ręcznie filcowanych na sucho, które zostały połączone z elementami drewnianymi. Kuleczki nawleczone są na plecionkę ze sznurka. Kolor soczystej pomarańczy sprawia, iż korale te z powodzeniem wpisują się w tegoroczne trendy i dodadzą energii nawet najbardziej zachowawczej stylizacji :) Długość korali wynosi 74 cm. A tak korale prezentują się na mnie:


Oczywiście zdaję sobie sprawę, że stylizacja widoczna na zdjęciu nieco odbiega charakterem od tego, co przy ponad 30 stopniach powinno się nosić, zdjęcie powstało jednak w okresie, w którym słoneczko jeszcze nie grzało nas z taką mocą :) Dowolność łączenia stylów jest ogromna, dlatego tego typu korale z pewnością dodadzą charakteru jakże modnej w tym sezonie jeansowej koszuli czy też zwiewnej sukience maxi. Znalazłybyście dla nich miejsce w swojej szafie? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz