środa, 5 lutego 2014

Tęsknota za latem

Nie wiem jak u Was, ale u mnie za oknem świeciło dziś piękne słoneczko. Tylko co z tego, skoro wciąż przegrywa ono walkę z lodem i chłodem? Mamy wprawdzie niewielkie ocieplenie, ale tak czy siak człowiek nie wyjdzie z domu inaczej niż ukryty pod kilkoma zwojami różnych materiałów. Mam tak co roku.. dopóki trwa jesień, jest deszczowo i ponuro, marzę o białej zimie ze śniegiem skrzącym się w promieniach słońca. Kiedy jednak moje marzenia w końcu się spełnią, cieszę się tym góra kilka dni a następnie zaczynam odliczać dni do momentu, kiedy zrzucę z siebie wszystkie te warstwy ochronne! I oto dopadła mnie znowu...tęsknota za latem :( wiem jednak, że wiosny, a tym bardziej lata, nie sprowadzę do nas swoimi żalami, dlatego też muszę ratować się inaczej. Jednym ze sposobów na podarowanie sobie i innym namiastki letniej pogody jest wplatanie elementów kwiatowych w moje twory. Poniżej mam dla Was kilka projektów, dzięki którym mogę teraz choć na chwilkę przenieść się myślami tam, gdzie jest ciepło, słonecznie i roi się od kwiatów.
Każda z torebek wykonana została z czarnego filcu, do którego dołączyły trójwymiarowe kwiaty wykonane techniką filcowania na mokro. Dodatkowo, kopertówki zostały wykończone białą lamówką.
Oto mój sposób na odrobinę lata wtedy, kiedy nie ma na nie widoków za oknem. A jak Wy radzicie sobie z brakiem słońca i zieleni za oknem? 

10 komentarzy:

 1. Przepiękne i gustowne prace,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne te kwiaty, naprawdę przywodzą na myśl piękną wiosnę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ślicznie wyglądają...zawsze to odrobiona wiosny zimą..

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za uznanie! Kiedy patrzę sobie na takie ozdoby czuję się odrobinę lepiej i mam więcej sił, by wyczekiwać pierwszych oznak letniej pogody :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wspaniałości i te piękne wiosenne kwiaty:)!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne prace ;)
  Wokoło wiosna ..
  http://moja-wytwarzalnia.blogspot.com/
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale cudowne torby! Zwłaszcza ta pierwsza przypadła mi do gustu bo jest w mojej kolorystyce:) Kwiaty jak żywe, cudeńka!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta pierwsza również jest moją fawortyką :) dziękuję za miłe słowa!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale cudne , pierwsza najbardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń