niedziela, 11 grudnia 2016

Pod skrzydłami anioła

Klimat Bożego Narodzenia czuć już na każdym kroku. Gdzie by nie spojrzeć mrugają do nas piękne dekoracje i lampki, z głośników zaś płyną znane nam świąteczne melodie. Trudno być obojętnym na te wdzięki toteż i mnie powoli udziela się gorączka świątecznych przygotowań. Jedną z rzeczy za którymi rozglądamy się w tym czasie są prezenty dla naszych bliskich. Tym, którzy cenią takie podarunki bardzo lubię dawać własnoręcznie wykonane przedmioty. Dzisiaj mam dla Was witraż przedstawiający anioła, który doskonale wpisuje się w tematykę Świąt i z powodzeniem może stanowić prezent dla amatorów rękodzieła. 


Poniżej zbliżenie na twarz anioła. 


Moim zdaniem taki witraż to także dobry prezent całoroczny, w końcu każdemu z nas przyda się na co dzień czujny anioł stróż! A jak Wy podchodzicie do kwestii prezentów - obdarowujecie bliskich Waszymi wyrobami czy wolicie "gotowce" ze sklepu?

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładny anioł, pięknie wykonany:-)
  Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny anioł. To prawda, że prezent całoroczny i bardzo, bardzo serdeczny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za tak miłe słowa, Pozdrawiam i życzę przemiłych Świąt

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę wszystkim samych radosnych i ciepłych dni w świątecznym nastroju i Nowego Roku bez trosk i zmartwień oraz natchnienia w twórczej pracy. Pozdrawiam. Feba

  OdpowiedzUsuń